Wycieczka klasy 8b!

W październiku, klasa 8b wraz z wychowawcą p. M. Śliwińską, nauczycielem historii p. M. Wojciechowskim oraz rodzicami: p. A. Bresińską, p. M. Dobrucką oraz p. M. Cieślińską, udała się na wycieczkę do Gniezna, Biskupina i Wenecji!

W Gnieźnie zwiedzaliśmy Muzeum Początków Państwa Polskiego. Pan Michał był świetnym przewodnikiem.

Następnie pojechaliśmy do Biskupina zwiedzać osadę oraz płynęliśmy stateczkiem "Diabeł Wenecki" podziwiając z wody piękną okolicę wokół osady.

Dzięki p. Bresińskiej, która dostarczała nam moc wrażeń, utrwalaliśmy wiedzę z przyrody. Rodzice zadbali o nasze żołądki, byśmy nasyceni mogli wyruszyć w podróż kolejką do muzeum w Wenecji.

Wycieczka dostarczyła nam wielu wrażeń i była świetną lekcją historii, polskiego, biologii, matematyki, geografii... na żywo!