Klasa 1a w Miejskiej Bibliotece Publicznej!

22 listopada klasa 1a pod opieką wychowawczyni i pani bibliotekarki odwiedziła bibliotekę miejską, która od niedawna ma nową siedzibę!

Budynek na Placu Metziga prezentuje się wspaniale. Swoją wizytę dzieci rozpoczęły od wejścia na dach, skąd roztaczał się widok na najbliższą okolicę. Być może w przyszłości powstanie tam miejsce na „letnią czytelnię”. W sali kinowej uczniowie obejrzeli krótki film. Jako pierwsi wizytowali „Bibliotekę jazzu”. Potem uczestniczyli w grze interaktywnej oraz słuchali czytanej przez bibliotekarkę książki.

Dzieci były pod dużym wrażeniem, zwłaszcza te, które nie miały jeszcze okazji odwiedzić naszej nowej biblioteki!