Konkurs recytatorski "Wiosna... ach to ty"!

W dniu 21 marca obchodzimy Światowy Dzień Poezji i jednocześnie jest to Pierwszy Dzień Wiosny!

Z tej okazji dzieci klas 1-3 przygotowały recytację wybranego wiersza o wiośnie. Najpierw odbyły się eliminacje klasowe, w których wyłoniono troje laureatów z każdej klasy, a następnie w dniu 21 marca odbył się szkolny konkurs.

W konkursie wzięło udział 21 uczniów - wszyscy klasowi laureaci zaprezentowali wybrane przez siebie wiersze o wiośnie. Komisja w składzie: Alicja Śmiśniewicz, Sylwia Siniecka i Bogusława Michalska miała trudne zadanie, aby spośród tylu pięknie recytujących uczniów wybrać laureatów na każdym poziomie nauki. Poniżej wyniki konkursu recytatorskiego klas 1-3 pt. „Wiosna... ach to ty”.

Klasy 1
1 miejsce – Aleksandra Kiczko kl. 1a
2 miejsce – Gabriela Kozłowska kl. 1a
3 miejsce ex aequo – Kristina Goncharova kl. 1 OP i Filip Mańka kl. 1b

Klasy 2
1 miejsce – Zofia Fiebich kl. 2a
2 miejsce – Kseniia Petrova kl. 2b
3 miejsce – Anna Przerwa kl. 2a

Klasy 3
1 miejsce – Zofia Kaczmarek kl. 3a
2 miejsce – Michalina Klimaszewska 3a
3 miejsce ex aequo – Piotr Derda kl. 3a i Maksymilian Ścigacz kl. 3b

Przyznano również wyróżnienie dla Nataszy Kromarek z kl. 3b

Gratulujemy Laureatom konkursu szkolnego oraz wszystkim laureatom konkursów klasowych!