Schronisko w Henrykowie

W środę - 20 czerwca - uczniowie naszej szkoły mieli spotkanie z pracownikiem schroniska w Henrykowie oraz ich podopiecznym - przeuroczym 8 letnim pieskiem w typie rasy Beagle. Piesek gotowy do adopcji, skory do zabaw, kocha dzieci.

Uczniowie na zajęciach dowiedzieli się jak zadbać o psy w lecie oraz zimą, co zrobić, gdy się znajdzie psa samotnego lub poszkodowanego, jak wygląda adopcja oraz wolontariat.

Na zakończenie, każdy uczeń podarował coś od siebie - karmy, zabawki, smakołyki, które w kartonach zostały przekazane i zawiezione do wszystkich potrzebujących psiaków.

GDY ZNAJDZIESZ BŁĄKAJĄCEGO SIĘ LUB POSZKODOWANEGO PSA SKONTAKTUJ SIĘ POD NUMEREM:

655-299-367 lub 604-264-625

JEŚLI CHCESZ BYĆ WOLONTARIUSZEM MUSISZ MIEĆ 18 LAT LUB PRZYJECHAĆ Z OSOBĄ DOROSŁĄ DO SCHRONISKA I PO PROSTU - IŚĆ Z PIESKAMI NA SPACER.