Joomla Free Template by FatCow Hosting

“Uczeń naszej szkoły to osoba o określonym imieniu i nazwisku, o niepowtarzalnej historii i drodze życiowej,

ale równocześnie jednostka tworząca życie społeczne szkoły.”

Finał Piosenki Angielskiej "BORN TO PERFORM"

W listopadzie bieżącego roku odbył się finał piosenki angielskiej „BORN TO PERFORM”.

W koncercie finałowym reprezentowały naszą szkołę dwie uczennice: Julianna Gołaszewska z kl. 2b oraz Wiktoria Herman z kl. 4a.

Dziewczyny świetnie się zaprezentowały i według jury zasłużyły na uznanie. Julianna zdobyła wyróżnienie, a Wiktoria zajęła, w swojej kategorii wiekowej, III miejsce.

Wcześniej odbyły się przesłuchania półfinałowe, w których oprócz Julianny i Wiktorii, wystąpili Maria Szyszka z kl. 2a oraz Aleksander Merda z kl. 4a.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Link do artykułu na portalu elka.pl: KLIKNIJ