Akcja charytatywna "CHUSTECZKI poMOCY"

Wspólnie z Instytutem Pedagogicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie włączamy się do akcji charytatywnej "CHUSTECZKI poMOCY".

Madzia, Nina, Julka, Marcel, Maik oraz podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Nasz Dom-Nasz Świat" potrzebują Naszej pomocy. W tym toku właśnie dla nich odbędzie się III edycja „CHUSTECZEK poMOCY”. W poprzednich latach pokazaliśmy, że wspólnie potrafimy bardzo wiele.

W tym roku zbieramy:
• chusteczki suche (w kartonikach),
• chusteczki mokre,
• pampersy o rozmiarze 5,
• kolorowe pieluszki tetrowe.

Zbiórka w naszej szkole potrwa od 4 do 25 marca. Chusteczki i inne artykuły higieniczne można przynosić do wychowawców.

"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" Jan Paweł II

Akcję koordynuje Samorząd Uczniowski.