Dzień Edukacji Narodowej 2017

13 października spotkaliśmy się na uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W uroczystości tej wzięli udział również goście ze Świnoujścia – marynarze 12 Wolińskiego Dywizjonu Trałowców: ppor. Mar. Jan Formela, st.chor. Tomasz Nowacki, st. mar. Beata Czaińska.

Pani Dyrektor Honorata Hyżyk podziękowała wszystkim zebranym za trud i ogrom pracy jaki wkładają w to, aby naszą szkołę cechował ciągły rozwój i miła, przyjazna atmosfera.

Życzenia złożyli nam także marynarze, przedstawiciele Rady Rodziców oraz Ci najważniejsi – Uczniowie.

Dla wszystkich obecnych klasy 4a, 5b i 6b przygotowały występ pt. „SP2 news, czyli wiadomości ze szkolnych klas i korytarzy”. Występ okazał się bardzo udany, a uczniom udało się nawet porwać nauczycieli do tańca.
To był dzień pełen uśmiechu i radości.

Dziękujemy za przygotowanie akademii paniom: Magdalenie Nowackiej (kl. 6b) – oprawa muzyczna, Dorocie Pasoń (kl. 5b) – choreografia, Agnieszce Buszewicz (kl. 4a) – scenariusz.
Duże podziękowania należą się również Samorządowi Uczniowskiemu, a w szczególności Julii Głaz za słodką niespodziankę.
Julio chcemy Ci tylko napisać: BYŁO PYSZNIE!